Отзывы

Отзывов на странице

Имя:*
Email:*
Откуда Вы:*
Сайт:
Отзыв:*
 • Марта, Ужгород


  Купляю не іперше і щоразу залишаюсь задоволеною . Рослинки добре приживаються і в подальшому радують око )\r\nДякую дівчатам за допомогу в діборі рослин та консультацію!\r\nЦіни найнижці що мені приходилось бачити, дешевше просто не знайтдете , не шукайте!)\r\nБуду замовляти однозначно ще!
  2021-01-23 15:48:36
 • Микола, Полтава


  Заказав на Новий рік Коніку в горшику. Дійшла ціла, вибирав за фотографіями, прийшла саме та, що заказував. Дякую за консультації стосовно утримання і посадки. Пітомник рекомендую.
  2020-12-21 12:19:30
 • Ирина, Киев


  Получила свой заказ с хвойниками- можжевельник Стрикта потрясающий! Спасибо Инессе за помощь и внимание ! Все растения и туйка "Голден Смарагд" и кипарисовик " Бульвард" и Стрикта будут украшать наш дом в новогодние праздники, а после висадим на даче.Упаковка отлично!Благодарю вас и с наступающими праздниками!

  2020-12-21 09:21:59
 • Лариса Санина, Харків


  На сайті "Зелені Янголи" замовляла вперше і не помилилася! Придбала собі кипарисовик, вейгелу, спирею та чотири гортензії. Все у контейнерах Р-9. Була приємно вражена!Коренева система дуже добре розвинена, рослинки зволожені, земля ніде не просипалася, все щільно запаковано, нічого не зламалося, навіть бруньки на гортензіях приїхали цілі! rnВисловлюю свою подяку всім працівникам розсадника, особливо пакувальникам за якісну та компактну запаковку посилки!!!Процвітання та вдячних покупців Вам!rn Готую вже наступне замовлення.

  2020-12-21 09:21:16
 • Злата Бирук, Киевская область


  Здравствуйте Все! Я впервые сделала заказ у Зеленых Ангелов. Заказала гортензию Лаймлайт. После того как получила свою посылочку думаю, что это войдет у меня в привычку. Посадочный материал пришёл замечательный. Отношение коллектива к заказчику просто супер! Буду рекомендовать эту компанию своим друзьям! Огромное спасибо за ваш труд ребята и за ту радость, что вы дарите нам!
  2020-12-16 10:38:25
 • Ирина Гаврилова, Киев


  Заказ пришел 4.12.20, забрала 10.12.20, посадила на грядку временно до весны в экстримальных погодных условиях. Упаковка супер,корневая система растений разная - одни горшки(все двухлитровые) с мощной корневой,одни со слабой ,буду ждать весны для высадки на постоянное место. Заказывать буду теперь только у вас,спасибо!
  2020-12-14 10:33:57
 • Любов, М.Дніпро


  Вперше зробила замовлення так пізно восени, хвилювалася що рослини замерзнуть, бо вночі мінусові температури. Але сьогодні отримала замовлення так гарно упаковане, що рослинки всі цілі , вологі, утеплені. Я дуже рада та вдячна всим, хто приймав участь в вирощувані, упаковці та відправленні мого замовлення разом з інструкцією з посадки рослин. Бажаю всим міцного здоро\"я та процвітання
  2020-12-10 08:32:48
 • Наталия, М.Київ


  Замовляла перший раз,замоволенням дуже задоволена,всі рослинки відповідають замовленому,доїхали дуже гарно запаковані,неушкоджені,за запитом перед відправленням зробили фото рослин,які будуть відправлені.Гарне обслуговування і інформування,швидко реагують на запити,взагалі дуже гарні враження(,маю досвід замовлень в багатьох інтернет магазинах на протязі багатьох років,є з чим порівняти),люди люблять свою справу.Дякую Вам і розвитку,тільки залишайтесь на рівні.Буду замовляти ще.
  2020-12-08 12:54:12
 • Марія, М. Кіцмань


  Доброго вечора. Ми щиро вдячні Вам за гарні рослини,особлива подяка пакувальникам,ми такої упаковки ще не бачили. Ви великі молодці.
  2020-12-08 08:13:06
 • Ирина, Харьков


  Заказывала растения первый раз. Очень довольна, упаковка супер, на почте была задержка с доставкой, но оказалось, что напрасно волновалась, саженцы в отличном состоянии, не пересохли, доехали в полном порядке, благодаря упаковке! У меня растения были в горшках, аккуратно завернут каждый саженец, все здоровые и с прекрасной корневой системой. Благодарю всю команду питомника, ребята просто молодцы, очень внимательные и всегда на связи!)) Развивайтесь, процветайте и радуйте нас замечательными растениями!)
  2020-12-07 10:58:11
 • Людмила Берьова, м. Болград


  Заказывала крупномер Можжевельник Скай рокет. Получила роскошное растение. Упаковано надежно и компактно. Менеджер питомника Артур постоянно держал связь со мной, информировал о статусе моего заказа. Сказать,что я осталась довольна растением и обслуживанием? Я в полном восторге!!! Планирую и дальше заказывать крупномеры в \"Зеленых ангелах\" и настоятельно рекомендовала его своим друзьям и знакомым. Команде питомника желаю сил, здоровья и успехов!
  2020-12-04 11:16:15
 • Юрій, Івано франківська область


  Дякую за шикарні туї барбант і смарагд
  2020-12-02 08:07:40

Отзывов на странице

Нет товаров

To be determined Доставка
0.00грн Итого

Оформить